اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

24 و 25 اسفند

فیلم های آخرین هفته سال 96 شبکه سه سیما

فیلم های سینمایی و تلویزیونی حال خوب ،نیزارهای بلند ، روزهای آخر اسفند ، رسوایی 2 ورژیم طلایی ،پنجشنبه 24 و جمعه 25 اسفند ماه طبق زمان های اعلام شده از شبکه سه سیما پخش خواهد شد .

فیلم های آخرین هفته سال 96 شبکه سه سیما

*فیلم تلویزیونی  حال خوب   محصول  شبکه سه  درسال 1392 به نویسندگی سعید رحمانی و کارگردانی مهدی گلستانه است که  پنجشنبه 24  اسفند از ساعت 10:00 روانه آنتن می شود .
بازیگران این تله فیلم  سینا سعیدیان، لادن نازی، و  ایرج رادی پور هستند
در خلاصه این فیلم آمده است :پسری در آستانه عید نوروز تلاش دارد پدر پیرش را از سرای سالمندان به منزل بیاورد اما به دلیل دروغی که گفته که تشکیل خانواده داده  و همسر و فرزند دارد تلاش می کند تا با استفاده از بیماری آلزایمر پدرش  این مساله را حل کند و ...
این فیلم به تهیه کنندگی مهران رسام محصول 1392 شبکه سه سیماست .

*فیلم تلویزیونی نیزار های بلند  به کارگردانی  مرحوم محمدهادی نامور راد  محصول 1396 با ژانر خانوادگی است که پنجشنبه 24 اسفند  ساعت 15:20 از شبکه سه سیما پخش می شود .
در این فیلم با ژانر خانوادگی  بازیگرانی چون سیامک اطلسی، زهرا سعیدی و ساقی زینتی در این فیلم سینمایی بازی می کنند .
داستان فیلم مربوط به پدر یک شهید مفقودالاثر است به نام ماشاالله که شهید شدن پسر خود را باور ندارد و همچنان چشم انتظار وی می باشد. این پدر  درگیری هایی با نوه خود صابر  یعنی فرزند شهید پیدا می کند  زیرا او تمام تلاش خود را می کند تا او را مثل پدرش تربیت کند اما...

*فیلم تلویزیونی « روزهای آخر اسفند»  به نویسندگی طلا معتضدی و کارگردانی بهروز شعیبی جمعه 25  اسفند ساعت 10:00  از شبکه سه سیما پخش خواهد شد .
  در خلاصه داستان این فیلم  آمده است: عظیمی قصد دارد رابطه خود را با دخترش از نو بازسازی کند. سودابه می خواهد آدم بهتری شود. مستوفی می خواهد از تنهایی اش بکاهد و بصیر می خواهد در کنار خانواده اش پدر شدن را تجربه کند.
سعید پورصمیمی، سیما تیرانداز، علی دهکردی، محمدرضا هدایتی، گلاره عباسی، ترلان پروانه، سیامک ادیب و سروش صحت از بازیگران اصلی این تله فیلم هستند.

*فیلم سینمایی رسوایی 2 به کارگردانی مسعود ده نمکی، جمعه 25  اسفند ساعت  14:15  روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .
در خلاصه داستان این فیلم با بازی اکبر عبدی،محمدرضا شریفی نیا و  مهران رجبی آمده است : داستان فيلم در زمان آينده و در شهر خيالي رخ مي دهد. شهري که مردمان آن در انجام گناه کوتاهي نمي کنند و در اين وضعيت روحاني شهر   اعلام مي کند که به زودي در شهر زلزله خواهد آمد زيرا که گرفتار رذايل اخلاقي و اجتماعي شده اند.در پي هشدار حاج يوسف ، ارامش مسئولين و مردم  به هم مي ريزد و ...
این فیلم سینمایی  با ژانر کمدی   محصول1394 است .

*فیلم سینمایی رژیم طلایی  به کارگردانی  رضا سبحانی ، جمعه 25 اسفند  ساعت  19:45    از شبکه سه سیما پخش می شود .
در خلاصه داستان  این فیلم آمده است :آقا مهدي و پروين خانم سال هاست که ازدواج کرده اند اما پروين خانم هر بار که باردار مي شود فرزندش را از دست ميدهد اينبار هم براي بار هفتم اين اتفاق مي افتد. بنابراين با اصرار مادر ,آقا مهدي تصميم به ازدواج مجدد مي گيرد. وقتي پروين خانم متوجه مي شود مهريه اش را به اجرا مي گذارد  و ...
این فیلم محصول  1391 با ژانر طنز  است که  مهدی هاشمی، امین حیایی و مریلا زارعی در آن بازی کرده اند .