اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

با موضوع طنز

پخش مجموعه "دست انداز" هر روز از شبکه سه

مجموعه برنامه" دست انداز" با موضوع طنز از شنبه 9 اردیبهشت ماه از ساعت 8:45 روانه آنتن شبکه سه خواهد شد.

پخش مجموعه "دست انداز" هر روز از شبکه سه
به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما ،  مجموعه "دست انداز" کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی و کارگردانی رضا توداری و  مهرداد تابع گر است که در 40 قسمت 10 دقیقه ای به موضوعات  اجتماعی طنز از جمله ضرب المثل ها و اصطلاحات طنز زبان فارسی می پردازد و با سوژه گرفتن از آنها  به رفتارها و شخصیت افراد جامعه اشاره  می كند.
در هر قسمت از این مجموعه ، چند  آیتم نمایشی اجرا می شود که یکی از  هنرمندان حوزه سینما ،تلویزیون و موسیقی  چون فرشید نوابی،  حسن ریوندی ، سعید پیردوست، شایان احدی فر، امیر زریوند ، بهنام صفاریان و ...،
 مهرداد تابع گر را  همراهی می کند .
در آیتم گزارش مردمی نیز   رضا توداری به نزد مردم کوچه و بازار رفته و نظرات اقشار مختلف مردم   را در مورد سوژه  برنامه جویا می شود. از آیتم های دیگر این برنامه ، اتاق خبر است که  تلفیقی از هنر گرافیک و رئال است .
"دست انداز"  هر روز به جز پنجشنبه و جمعه ساعت 8:45 روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .
سایر عوامل تولید عبارتند از  :
 مدیر تولید : سجاد بوچانی، برنامه ریز : مونا علامه امیری،تدوین و گرافیك : مریم دوستی،مدیر تصویر برداری   و نورپردازی : دانیال نبیعی، منشی صحنه : مینا كمال زاده،دستیاران كارگردان : مهدی كاسه ساز، رامین عبدالله زاده، محمد صادق بیدآبادی ، آهنگ ساز : بهنام صفاریان، علیرضا شمس اسكندری و  گریم : هادی فكری.