در حال پردازش...

اخبار

58

سه شنبه ساعت 22:30

عوارض مصرف شیشه در "شوک"به تصویر کشیده می شود

مجموعه مستند « شوک» با موضوع آسیب شناسی مصرف شیشه ، مضرات و اتفاقاتی که در اثر مصرف این ماده مخدر رخ می دهد ،امشب ، سه شنبه 28 دی ماه بعد از اخبار شبانگاهی روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد

64

اسماعیل عفیفه

پنجاه در صد از نگارش«مهرنامیرا» کامل شد

مجموعه «مهر نامیرا» به کارگردانی جواد افشار و تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه و به قلم امیرعباس پیام در حال نوشته‌شدن است. اسماعیل عفیفه که این‌روزها دو پروژه «مهرنامیرا» و «پایبست» را تهیه‌کنندگی خواهد کرد، درباره روند نگارش و تولید این مجموعه به «صبا» گفت: تاکنون ۵۰درصد از نگارش این مجموعه به‌طور کامل به اتمام رسیده است و ما در مرحله انتخاب بازیگر و انتخاب لوکیشن هستیم اما فعلا برای انتخاب بازیگران به قطعیت نرسیده‌ایم.

سولماز غنی بازیگر نقش نگار سریال پنچری شد

مهران مهام تهیه کننده سریال «پنچری» در اینباره گفت: تا امروز به غیر از خانم تسلیمی همه بازیگران جلوی دوربین رفتند و سولماز غنی برای بازی در نقش نگار به تیم بازیگران سریال اضافه شد و به زودی جلوی دوربین خواهد رفت.

مشاهده

اخبار

342

بدلیل پخش همزمان فوتبال

لیسانسه ها امشب پخش نمی شود

سریال لیسانسه ها ، مجموعه شهرک جیم و برنامه اجتماعی خونه خوبه ، امشب روی آنتن شبکه سه سیما نخواهند رفت.

126

سولماز غنی هم به پروژه اضافه شد

«پنچری» بازیگر جدید گرفت

سریال «پنچری» به نویسندگی و کارگردانی برزو نیک نژاد این روزها در لوکیشن دفتر حمید پیگیری می‌شود و سولماز غنی نیز به جمع بازیگران این سریال اضافه شد.

360

هوتن شکیبا؛ بازیگر «لیسانسه‌ها»:

بازیگری برایم نسبت به صداپیشگی در اولویت است

من تجربه فعالیت در حوزه دوبله، صداپیشگی، عروسک‌گردانی، نمایش رادیویی و... داشتم و هرکدام برایم لذت‌بخش بوده و هست اما درنهایت در‌حال‌حاضر برایم بازیگری در اولویت است.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19