اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید
ویژه برنامه های انتخابات

ویژه برنامه های انتخابات

ویژه برنامه های انتخابات آرشیو

ویژه برنامه های انتخابات را بیشتر بشناسید
شبکه سه سیما به مناسبت انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری برنامه هایی را تولید و آماده پخش کرده است . برخی ازاین ویژه برنامه ها به شرح زیرند:

معرفی برنامه

*منطقه آزاد
 این مجموعه  برنامه در 30 قسمت30 دقیقه ای کاری از گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سه به تهیه کنندگی هادی پور حامدی است . این برنامه هر شب بعد از اخبار شبانگاهی  روانه آنتن خواهد شد.


مجموعه  "منطقه آزاد" تریبون گفتگوی آزاد دانشجویی پیرامون انتخابات است که به    باید ها و نبایدهای انتخابات،بحث تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری ، اولویت های دولت آینده ،انتظارات دانشجویان از دولت آینده ، ویژگی های رئیس جمهور   و ...  می پردازد .
اجرا و کارگردانی برنامه برعهده حامد پور حامدی است .

*من اگه رای بیارم
 این برنامه  در راستای تهییج مردم برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری در 45 قسمت 15 دقیقه ای به تهیه کنندگی علی زاهدی    در گروه  اجتماعی شبکه سه سیما تهیه شده است .

- در این برنامه  با مردم شهر های مختلف کشور    درخصوص دوازهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری  گفتگو می شود    و  انتظارات و توقعات  آنان از رییس جمهور آینده بیان و ازاقشار مختلف  مردم برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری دعوت می شود.

*بعلاوه انتخابات
برنامه "بعلاوه انتخابات" با ساختاری جدید کاری از گروه سیاسی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی حامد چهاردوری است که در 10 میان برنامه 4 دقیقه ای ،اثری ترکیبی از اینفوگراف و نقاشی دیواری را برای بیننده به نمایش می گذارد .
در هر قسمت  از این برنامه، یک موضوع  با استفاده از نقاشی دیواری و گرافیک مکمل  برای بیننده تبیین می شود .

*«اثر انگشت»  
  ویژه برنامه  «اثر انگشت»  کاری از  گروه  سیاسی شبکه سه سیما است که  در 16 قسمت 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی و کارگردانی حامد چهاردوری   و با هدف  تشویق مردم  به حضوردر انتخابات  و انتخاب اصلح تولید شده است.


این برنامه  با رویکردی جدید و در فضایی متفاوت با اجرای شهرام شکیبا  ،در هر قسمت با افراد و شخصیت های بزرگواری  درباره   محورهای مجزا  گفتگو خواهد  شد.
در خلال این ویژه برنامه  بخش های    «آقای رییس جمهور» و «گپ سی» نیز برای میهمان برنامه پخش و درباره آن گفت و گو    می شود.
 اثر انگشت هر شب بعد از اخبار شبانگاهی روی آنتن شبکه سه سیما  قرار می گیرد .

*به انتخاب شما   
این برنامه در 6 قسمت 60 دقیقه ای  به معرفی شش  کاندیدا ی  دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری می پردازد.  در هر برنامه جوانان پرسشهایی در خصوص دغدغه هایشان چون کار ، مسکن ، ازدواج وسیاستهای کلی اداره کشور  از کاندیدای ریاست جمهوری مطرح  و پاسخ کاندیداها  بیان می شود .تهیه کنندگی این  برنامه بر عهده مجید یوسفی است .

*متن ، حاشیه
- این برنامه     گفتگو محور  به تهیه کنندگی  میلاد حاجی پروانه و اجرای  حمید اسکندری  کاری از گروه سیاسی شبکه سه سیما است که به بررسی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری می پردازد  و  با استفاده از فرمایشات  مقام معظم رهبری و نقطه نظرات کارشناسی معظم له  ، ابعاد و زوایای گوناگون  انتخابات   بیان  می شود .


  برنامه «متن، حاشیه»      شنبه شب ها  حوالی ساعت 20:30   به صورت زنده روی آنتن  شبکه سه سیما  قرار می گیرد .

*من ایرانیم
   برنامه من ایرانیم  در 40 قسمت 10 دقیقه ای  به تهیه کنندگی محسن حاجیلو است که  در گروه اجتماعی شبکه سه سیما تولید شده است .این برنامه  با هدف ایجاد همدلی بین مردم ایران ، در ایام انتخابات    هر روز  روانه آنتن شبکه سه خواهد شد .


در این برنامه  با  ورزشکاران،هنرمندان و اقشار مختلف مردم    درباره  ویژگی های رییس جمهور  ،   انتظارات و توقعات   مردم  از رییس جمهور آینده  گفتگو خواهد شد .

*انیمیشن های مفهومی  نیز که  به مناسبت  انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری  در گروه اجتماعی شبکه سه سیماست  تولید شده است ،  با هدف مشارکت مردم در انتخابات  و انتخاب اصلح  ،  هر روز به صورت میان برنامه از شبکه سه پخش می شود .  

* جمهور
مجموعه مستند "جمهور"    به تهیه کنندگی حسن حبیب زاده  در 33 قسمت 20 دقیقه ای در شبکه خبر تولید  شده است .
این مجموعه برنامه  روایتگر تاریخ سیاسی و اجتماعی  ایران   در خصوص  انتخابات   ریاست جمهوری از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون است.


ساختار این برنامه به شکل مستند است و از تصاویر ،  فیلم ها  و عکس های آرشیوی بسیاری در این اثر استفاده شده   است.

برنامه عصرگاهی " خونه خوبه  "    نیز هر روز موضوعات خود را با مباحث  دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، خصوصیات  و ویژگی‌های یک رییس جمهور اصلح  همراه خواهد کرد .