اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید
زندگی زیر پوست من

زندگی زیر پوست من

زندگی زیر پوست من آرشیو

زندگی زیر پوست من را بیشتر بشناسید
زندگی زیر پوست من روایت زندگی های ساده و بی آلایشی است که شاید در همسایگی ما سکونت دارند. دراغلب این زندگی ها معنویت و خلوص همچنان قبل از مادیات اهمیت دارد و خبری از تجمل و تشریفات دنیایی نیست و این موضوع ارزش و بهای آنان را دو صد چندان نموده است .

معرفی برنامه

سلامت روح در گرو استفاده صحیح و مطلوب از مال حلال است و بی توجهی به این موضوع، عوارض و پیامدهای منفی و مخربی برای انسان به وجود می آورد. ما در این مستند تلاش کرده ایم تا متن و حاشیه های زندگی طبقه پایین جامعه را بدون غل و غش   به تصویر بکشیم.
در  سری اول و دوم این مجموعه مستند، جمعا 39 قسمت تولید و  در طول سالهای 92 تا 94   از شبکه سه سیما پخش شد که   با استقبال گسترده ای از سوی مخاطبان و همچنین خیرین مواجه شد.
تصویر برداری این مجموعه  را  مهدی آزادی برعهده دارد و میلاد باقری به عنوان مدیر تولید با این برنامه  همکاری دارد.  
مستند زندگی زیر پوست من کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی و کارگردانی بهروز نورانی پور است که  زندگی های ساده ،  بی آلایش و دغدغه های اجتماعی طبقه پایین جامعه را به تصویر می کشد .
گفتنی است ، این مجموعه مستند در جشنواره های  جهانی چون فستیوال    فیلم مستند  پراگ ، بروکسل، سما ، تفلیس ،...،جیپور و سینما حقیقت  توانست عناوینی همچون بهترین فیلم مستند و بهترین کارگردانی  را  از آن خود کند.