اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

کاری از گروه ورزش شبکه سه سیما

افتخارآفرینان کاراته به "نمای باز"می آیند

دومین قسمت از مجموعه برنامه " نمای باز" که امشب ساعت 20:00 از شبکه سه سیما پخش می شود ، به قهرمانی تیم ملی ایران در مسابقات کومیته تیمی در سه دوره متوالی می پردازد .

افتخارآفرینان  کاراته  به "نمای باز"می آیند
به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما ، برنامه ورزشی" نمای باز" 15 بهمن ماه به قهرمانی سه گانه تیم ملی ایران در مسابقات کومیته تیمی مردان جهان اختصاص خواهد داشت. افتخاری که تنها دو کشور در جهان آن را دارا می باشند .در این برنامه   شهرام هروی، سرمربی تیم ملی کاراته از افتخارات خود در عرصه مربیگری خواهد گفت.
همچنین  این برنامه با اجرای  حمیدآرایش میزبان مازیار فرید خمامی و جاسم ویشگاهی ، قهرمانان کاراته به همراه احمد صافی مربی بین المللی کاراته و محمد بیرامی کارشناس رسانه ، دلایل کسب این مقام ورزشی را بررسی خواهند کرد .
سایر عوامل تولید مجموعه برنامه "نمای باز " عبارتند از :
کارگردان :محمد علی حسن زاده ،مدیر تولید :نادر معارفی ،گوینده :امیر کاوه یانقی ،نویسندگان : سیامک آقایاری و نستوه آقا بزرگی ،مدیر تصویر برداری :پژمان ندّافی.
گفتنی است ، مجموعه برنامه " نمای باز"  در 10 قسمت 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی مهدی نادریان ،کاری از گروه ورزش شبکه سه سیماست که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از 14 بهمن ،هر شب  حدود ساعت 20:00  روانه آنتن شبکه سه می شود .