اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

"مدرک جرم" و "کمی آنسوتر"

فیلم های شبکه سه در آغاز دهه فجر

فیلم های تلویزیونی و سینمایی مدرک جرم و کمی آنسوتر ، پنجشنبه 11و جمعه12 بهمن مطابق زمان های اعلام شده روی آنتن شبکه سه سیما می رود .

  فیلم های شبکه سه  در آغاز دهه فجر

*فیلم سینمایی مدرک جرم  به نویسندگی بهمن زرین پور و کارگردانی منوچهر حقانی پرست  ،پنجشنبه 11 بهمن  ساعت 9:15 از شبکه سه سیما پخش می شود . این فیلم محصول 1364 با ژانر طنز  است.
عنایت بخشی،ماشاءاله افراشته و مرتضی احمدی  از بازیگران این فیلم سینمایی هستند ..

https://static3.farakav.com/tv3/program/thumbnail/9c745b0e-6d3f-42bc-b0be-c9d39e08f6c0.jpg

در خلاصه این  فیلم آمده است: خادم زاده کارمند ساده شهرداری از اینکه عکسی با هویدا نخست وزیر وقت دارد سخت ناراحت است و تلاش می کند عکس ها را جمع آوری کند .در این حال گروهی سعی در فروش زمین هایی بطور غیرقانونی دارند و سعی می کنند که خادم زاده را با وعده و وعید متقاعد به همکاری با خود سازند اما خادم زاده نمی پذیرد .یکی از زمین خواران متوجه مشکل خادم زاده شده و ...
*فیلم تلویزیونی کمی آنسوتر  به تهیه کنندگی و کارگردانی  مصطفی علمی فرد ،  جمعه 12  بهمن  ماه از ساعت 14:15 روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .   

https://static3.farakav.com/tv3/program/thumbnail/64704c87-f057-4d0d-b60b-de93e54fc64d.jpg

قصه اين فيلم درباره ناصر ، ساواکي سابق است که  تمام اين سالها را به صورت مخفيانه زندگي کرده است. او  بسته هاي مشکوکي دريافت مي کند بسته هايي که حاوي تسبيح و عکس خود او در روزگار جواني است وي پس از کش و قوس هاي فراوان سعي دارد فرستنده بسته ها را پيدا کند  و در هر بار جستجو به وسيله فلاش بک با يکي از سوژه هايش در دوران پيش از انقلاب و شکنجه ها ، جناياتي که مرتکب شده است به يادش مي آيد و ...
این   فیلم  محصول 1393 سیما فیلم   است  که  بازیگرانی چون  امیرحسین مدرس، محمد کاسبی و  جعفر دهقان در آن ایفای نقش کرده اند .