اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

از"فرود هشتم" تا "شیپو رندو"

فیلم های شبکه سه در نیمه آذر

فیلم های سینمایی و تلویزیونی فرود هشتم ،تولد اژدها و شیپو روندو ، پنجشنبه 15 و جمعه16 آذر مطابق زمان های اعلام شده از شبکه سه سیما پخش می شود .

فیلم های شبکه سه  در نیمه آذر

 *فیلم تلویزیونی فرود هشتم به نویسندگی و کارگردانی کاوه خداشناس ،ساعت 9 صبح پنجشنبه 15 آذر از شبکه سه سیما پخش می شود.

https://static3.farakav.com/tv3/program/thumbnail/905159d4-87c2-44af-b3ef-2d9afeb5b887.jpg

این فیلم محصول 1397 با ژانر حادثه ای است و بازیگرانی چون حسن اسدی ، عطا عمرانی و مهشید جوادی در این فیلم بازی کرده اند
در خلاصه داستان فیلم آمده است :یک تیم پروازی برای حمل یک بار عتیقه و صنایع دستی برای برگزاری یک نمایشگاه از طرف سازمان میراث فرهنگی عازم مشهد می شود. در این تیم یک زوج جوان به نام مینا مهماندار و پوریا کمک خلبان حضور دارند .در حین پرواز شرایط جوی بدی پیش می آید و چند پرنده وارد موتور هواپیما می شوند ، موتور هواپیما آتش می گیرد و ضربه ای به سر مهماندار وارد می شود و شرایط به گونه ای است که احتمال دارد هواپیما در بالای حرم مطهر امام رضا منفجر شود و ..

*فیلم سینمایی تولد اژدها Birth of the Dragon به کارگردانی جرج نولفی، پنجشنبه 15آذر ساعت 23:45 روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

https://static3.farakav.com/tv3/program/thumbnail/964a78c2-00f2-4ecf-8cac-764616b316da.jpg

در خلاصه داستان با بازی بیلی ماگنسن ،یو زیا ، فیلیپ اِن جی آمده است : در دهه 60 بروس لی یک باشگاه کوچک در سانفرانسیسکو دارد که به هنرآموزان خود کنگ فو و بدل کاری یاد می دهد. او قصد دارد کنگ فو را ترویج دهد و این مسئله با سیاست مخفی نگه داشتن این رشته رزمی تضاد دارد.
در همین اثنا یک استاد بزرگ گنگ فو بنام وونگ که قبلا راهب بوده برای زندگی و دور شدن از چین به سانفرانسیسکو مهاجرت می کند. او در خلال یک مبارزه بخاطر غرور خود ،یک نفر را به شدت صدمه زده و حالا برای توبه به سفر آمده است .
بروسلی از استاد وونگ در خواست می کند که یک مبارزه با او ترتیب دهد. وونگ درخواست او را نمی پذیرد و...
این فیلم با ژانر بیوگرافی محصول مشترک چین و آمریکا در سال 2016 است.

*فیلم سینمایی شیپو روندو Shippû rondo به كارگرداني ترویوکی یوشیدا است که جمعه 16آذر ساعت 19:20 روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .


https://static3.farakav.com/tv3/program/thumbnail/28b9d389-c9e1-4fd1-a409-960451d71b67.jpg

 هیروشی آبه ، یومی آسو و آکیرا ایموتو از بازیگران این فیلم سینمایی هستند .
این فیلم درباره سرقت ویروسی خطرناک از آزمایشگاه دانشگاه است که می توان از آن به عنوان یک سلاح بیولوژیک استفاده کرد. مقامات آزمایشگاه نمی توانند به پلیس اطلاع دهند زیرا وجود این ویروس در این آزمایشگاه غیرقانونی است. سارقان درخواست باج 300 میلیون ینی می دهند، مقامات آزمایشگاه یک محقق ارشد به نام کوریبایاشی را مامور می کند تا ویروس را پیدا کند و ...
این فیلم سینمایی محصول 2016 ژاپن است.