اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

با اجرای سجاد بلوکات

بررسی ابعاد فردی-اجتماعی دکتر علی شریعتی در "رادیکال 3"

پنجمین قسمت از مجموعه برنامه" رادیکال 3" با موضوع ابعاد شخصیتی دکتر علی شریعتی پنجشنبه اول آذر ساعت 19:15 از شبکه سه سیما پخش می شود .

بررسی ابعاد فردی-اجتماعی  دکتر علی شریعتی در "رادیکال 3"
به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما ،به بهانه سالروز  تولد دکتر علی شریعتی ،مجموعه برنامه رادیکال 3  در اول آذر ماه  ،به ابعاد شخصیتی ،فکری و اجتماعی ایشان  می پردازد . 
در این برنامه ،دانشجویان میزبان دکتر محمد مهدی اسماعیلی، استاد و هیئت علمی دانشگاه تهران خواهند بود  و  حجه الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسرو پناه ، استاد حوزه و دانشگاه در خصوص موضوع برنامه صحبت می کنند .  
پخش کلیبپی تصویری به همراه سخنان دکتر علی شریعتی و همچنین نریشن گرافیک در مورد شرح احوال و تاثیرات اجتماعی ایشان  از بخش های دیگر این برنامه است . 
گفتنی است ،  برنامه دانشجویی "رادیکال 3"  کاری ازگروه اجتماعی شبکه سه  سیما است که  با حضور اساتید دانشگاه و کارشناسان خبره عرصه فرهنگ و سیاست  به بررسی  موضوعات و دغدغه های فرهنگی-اجتماعی دانشجویان می پردازد . این برنامه با اجرا و کارشناسی سجاد بلوکات، کارگردانی علی اثباتی و نویسندگی محمد کردلو ،پنجشنبه ها بعد از اخبار  ورزشی ساعت 19  روانه آنتن شبکه سه می شود .