اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

از"کتابفروشی هدهد" تا "نابغه"

فیلم های شبکه سه سیما در پایان هفته

فیلم های سینمایی و تلویزیونی کتابفروشی هدهد، دا...آنا..مادر،شاید یک معجزه ، فراتراز فریب و نابغه ،پنجشنبه 24 و جمعه 25 آبان طبق زمان های اعلام شده ، روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرند .

 فیلم های  شبکه سه سیما  در پایان هفته

*فیلم تلویزیونی کتابفروشی هدهد  به کارگردانی مرضیه برومند است  که پنجشنبه 24 آبان ساعت  9:15 از شبکه سه سیما پخش می شود .

https://static3.farakav.com/tv3/program/thumbnail/91816db1-6e74-44ed-bbcd-1526d995712b.jpg

این فیلم داستان کیوان کتابچی است که فوق لیسانس ارتباطات دارد و  پس از مرگ پدرش، به دلیل علاقه به کتاب تصمیم می‌گیرد شغل پدری یعنی کتابفروشی را ادامه دهد، اما نیاز خانواده خواهر به ارثیة پدری موجب تقسیم ارث و پس از آن فروش سهم‌الارث وی به خواهرش می‌شود. کیوان در ضمن آشنایی با راننده میانسال یک اتوبوس قدیمی، به فکر راه‌اندازی کتابفروشی سیار می‌افتد و با کمک این راننده و نیز با حمایت‌ها و دلگرمی‌های عمه خانم و خواهرزاده‌اش پوپک فکر خود را عملی می‌کند   و.....
امیر حسین صدیق ، راضیه برومند، محمود بصیری  و  افسانه چهره آزاد از بازیگران این سریال هستند.

*فیلم  تلویزیونی   دا... آنا ...مادر  به  نویسندگی و کارگردانی  فرشاد صالحی  ، پنجشنبه 24  آبان ساعت 15:30  روانه آنتن می شود .

https://static3.farakav.com/tv3/program/thumbnail/2dd8201d-8656-47fb-b7c9-568a56763551.jpg

محوریت این فیلم   "مادر" است که محتوای  آن  دفاع مقدس  است  و در سه قصه متفاوت به تصویر کشیده می شود  و  در آخر، ماجرا این سه مادر با هم پیوند می خورد.    این فیلم  روایت گر استقامت مادران جانبازان دفاع مقدس و مروج فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی است  وبخش هایی از فرهنگ ،زندگی و رسوم عشایر منطقه را  به تصویر کشیده است .آزیتا ترکاشوند ،احمد رضا رافعی ،اردوان محمودیان و علی اسماعیلی از بازیگران این فیلم هستند .  
این فیلم   محصول مرکز صدا و سیمای چهار محال و بختیاری   در سال 1396  است .

*فیلم تلویزیونی شاید یک معجزه  به کارگردانی کرامت پورشهسواری است  که جمعه 25 آبان ساعت 10:30  از شبکه سه سیما پخش می شود .

https://static3.farakav.com/tv3/program/thumbnail/9c21c1cd-cd16-4a72-9dc4-d4429f9b5c9d.jpg

این  فیلم تلویزیونی  با ژانر خانوادگی محصول 1395 است که  صالح میرزا آقایی، مریم کاویانی و  عمار تفتی در آن  به ایفای نقش پرداخته اند .
  این فیلم داستان صادق و سحر زوج جوانی هستند که بچه دار نمی شوند و این مساله انها را ازار می دهد.سحر با پسر بچه ای تصادف میکند و باعث مرگ پسر بچه می شود.این پسر کوچک فرزند خانواده ایست که پدر و مادر هر دو پزشک هستند اما مشکلات زیادی دارند و رابطه عاطفی انها دچار مشکل شده است.صادق خود را به جای سحر به پلیس معرفی میکند و بازداشت می شود.بازپرس پرونده مردیست که دخترش تومور مغزی دارد و...

*فیلم سینمایی فراتر از فریب Misconduct به کارگردانی شینتارو شیموساوا ، جمعه 25  آبان  ساعت 14:20 روی آنتن  شبکه سه سیما قرار می گیرد .

https://static3.farakav.com/tv3/program/thumbnail/cb93a83f-8633-4a25-ac66-c61d7b7afb8a.jpg

در خلاصه داستان با بازی آنتونی هاپکینز، آل پاچینو،  مالین آکرمن ، آلیس ایو و جولیا اسلایتس  آمده است : بن وکیل موفق و جوانی است که در یک شرکت حقوقی کار می کند و یک زندگی معمولی با همسرش دارد. ناگهان امیلی نامزد سابق او پس از ده سال سر و کله اش پیدا می شود و برای افشای یک پرونده بزرگ از بن کمک می خواهد. پرونده مربوط به یک شرکت دارویی معروف است که یک نوع از داروهای آن موجب مرگ افراد زیادی شده و رییس شرکت با رشوه و پول جلوی افشای این ماجرا را گرفته است. امیلی دستیار رییس این شرکت دارویی است و اطلاعات مهمی را از لپ تاپ رییس شرکت دزدیده است و در اختیار بن قرار می دهد. بن پرونده را تشکیل می دهد. اما قرار می شود بین این شرکت دارویی و این شرکت حقوقی مصالحه انجام شود و   رییس بن موافقت می کند که...
 این فیلم  با ژانر  پلیسی   محصول 2016 آمریکا   است.

*فیلم سینمایی نابغه  Genius به کارگردانی مایکل گرندیج ، جمعه 25 آبان  از ساعت 19:20 از شبکه سه  پخش می شود .   

https://static3.farakav.com/tv3/program/thumbnail/1e19b217-041f-4e36-9e40-cd991abf11bd.jpg

این   فیلم  محصول مشترک انگلستان و آمریکا در سال  2016  است  که  بازیگرانی چون  جود لا ،کالین فرث ،نیکول کیدمن  و کای پیرس  در آن ایفای نقش کرده اند .
داستان این فیلم درباره  توماس ولف نویسنده ای است که هیچ ناشری حاضر به چاپ رمانش نمی باشد، تمام هزینه های زندگی و مخارج او را همسرش  که هنرمند تئاتر است پرداخت می کند. ولف سرخورده و نا امید رمان خود را به یک ویراستار معروف ارائه می کند. ویراستار مشهور   پیش از این بر روی داستان ها و رمان های نویسندگان بزرگی کار کرده و بر خلاف تصور رمان ولف را تایید می کند.   رمان چاپ می شود و پر فروش می شود اما ولف   ...