اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

از ادب حضور تا اشک دریا

ویژه برنامه های شبکه سه به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س)

شبکه سه سیما ویژه برنامه هایی را به مناسبت شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها تهیه کرده است .برخی از این برنامه به قرار زیرند:

ویژه برنامه های   شبکه سه به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س)


مجموعه مستند" ادب حضور" به تهیه کنندگی حسن محمدیان مفرد کاری از گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سه سیماست که در 5  قسمت 30  دقیقه ای به معرفی هیئات حد یث کسا کرمانشاه،   زیارت حضرت عباس کرمانشاه ،  کریم اهل بیت اهواز و  روضه الزهرا اهواز  و  یا مهدی واوان می پردازد . این  مستند  به سراغ    اعضای این هیئات  از سخنران ،مداح  و خدمه  گر فته تا  مدیر هیئات  رفته و با آنها گفتگو  می کند.
 مجموعه مستند" ادب حضور"  تا چهارشنبه 2 اسفند ماه حوالی ساعت15:00    روانه آنتن شبکه سه خواهد شد .
کلیپ های اشک دریا (در آستان اشک )در ۴ قسمت  ۵ دقیقه ای برای ایام فاطمیه در  گروه فرهنگ و معارف اسلامی تولید شده است .این برنامه    هر روز ساعت 12:30 پخش می شود .
مجموعه  مداحی "موکب ثارالله "  از هیئت  ثارالله زنجان نیز دوشنبه 30 بهمن ساعت  21:30با  مداحی حاج مهدی رسولی   و
مستند" برکت مادری" در یک برنامه 20  دقیقه ای با موضوع پخت آش نذری بزرگ در یزد از ویژه های شهادت حضرت فاطمه (س) می باشد .
ویژه برنامه مصباح  به تهیه کنندگی هادی آشتیانی  و با حضور حجه الاسلام والمسلمین علوی تهرانی  در 90 دقیقه  به زندگینامه و سجایای اخلاقی حضرت فاطمه الزهرا (س)می پردازد  . این برنامه دوشنبه 30 بهمن ماه  بعد از اخبار شبانگاهی روانه آنتن شبکه خواهد شد .
  مستند "با نام و بی نشان " نیز در 2 قسمت 30 دقیقه ای سه شنبه اول  و چهارشنبه 2 اسفند از ساعت 22:20 و بعد از اخبار شبانگاهی روی آنتن   شبکه سه سیما  قرار می گیرد.
 همچنین تامین برنامه شبکه سه  ،  فیلم سینمایی شیار 143  به کارگردانی  نرگس آبیار برای  ساعت 15:00 سه شنبه اول اسفند ماه   و فیلم تلویزیونی سبز به رنگ زمرد  را برای ساعت 9:00 بامداد اول اسفند  برای روز شهادت     تدارک  دیده است .