اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

از " صبح و نشاط " تا "جویا شو "

ویژه های دهه فجر شبکه سه سیما

در آستانه فرارسیدن دهه مبارک فجر شبکه سه سیما ویژه برنامه هایی را تولید و پخش می کند.

 ویژه های دهه فجر شبکه سه سیما


به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما، برخی از ویژه برنامه های دهه فجر گروه های اجتماعی ، معارف و ورزش شبکه سه سیما   به شرح زیر است:

بدون توقف
برنامه ای با عنوان بدون توقف در 10 قسمت 45  دقیقه ای  به تهیه کنندگی  حسن حبیب زاده است  که به یادآوری مبانی انقلاب اسلامی برای نسل جدید و گذشته می پردازد  و به شبهات و سوالات جوانان در خصوص انقلاب اسلامی پاسخ می دهد .

جویا شو

ویژه برنامه بدون توقف کاری از گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سه سیماست  که با حضورحسن رحیم‌پور ازغدی، جوانان و فعالان فضای مجازی در ایام دهه فجر هرشب  روی آنتن شبکه سه سیما  قرار می گیرد   تا جوانان  با مبانی انقلاب اسلامی آشنا شوند.این برنامه از پنجشنبه 12 بهمن،هر شب  از ساعت 19:30 روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

سرچشمه(مسجد و انقلاب)
ویژه برنامه سرچشمه  به تهیه کنندگی سعید عباسی ،نقش و عملکرد مساجد و پایگاه‌های مذهبی در انقلاب اسلامی را بررسی می کند.مساجدی همچون مسجد کرامت در  مشهد ،مسجد قبا در تهران و...

http://static1.farakav.com/tv3//program/thumbnail/88d38861-86cb-49ff-937e-c4b63a2135b4.jpg

این برنامه در 10 قسمت 30 دقیقه ای  در گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سه سیما تهیه شده است  و از اول دهه فجر هر روز  ،بعد از اذان مغرب  حوالی ساعت 18:15 روانه آنتن خواهد شد .

هفت
ویژه برنامه هفت به مناسبت دهه مبارک  فجر از13 بهمن ماه،  بعد از اخبار شبانگاهی از برج میلاد   به صورت زنده  روی آنتن  شبکه سه  سیما   قرار می گیرد .
مجموعه برنامه هفت کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی سعید پروینی است که  از 12 تا 21 بهمن ماه  هر شب از ساعت 22:30 ، از محل برگزاری سی و پنجمین جشنواره بين‌المللي فيلم فجر در برج میلاد ،  روانه آنتن شبکه سه خواهد شد .این برنامه  با حضور مسئولان، نویسندگان، ،بازیگران  ،منتقدان وکارگردانان سینما به بررسی فیلمهای جشنواره می پردازد.

http://static1.farakav.com/tv3//program/thumbnail/56083b71-e728-48c3-b3b0-b49ea1fdf34e.jpg

بخش های مختلف این برنامه عبارتند از:
تحلیل و بررسی فیلمهای بخش مسابقه سینمای ایران با حضور بازیگران  وکارگردانان فیلم  مورد بررسی قرار می گیرد ،گفتگو باداوران و شرکت کنندگان بخش های جنبی جشنواره ،پخش نظرات مردم در خصوص فیلم های جشنواره، پوشش جلسات نقد فیلم های جشنواره با حضور عوامل آن و پخش گزیده ای از این جلسه در برنامه
دعوت از چهره هایی که مورد تقدیر قرار خواهند گرفت ،همچنین حضور مسئولان جشنواره و سازمان سینمایی کشور از مهمترین بخش های برنامه هفت در ایام جشنواره می باشد .

صبح و نشاط
برنامه ترکیبی «صبح و نشاط» که به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر با حضور در استان‌های مختلف کشورهمچون  شهرستان کوهدشت استان لرستان  (جمعه 13 بهمن )و شهرستان  تازیان استان هرمزگان (جمعه 20 بهمن) با مسئولان   استانی در خصوص اقدامات انجام شده بعد از پیروزی انقلاب اسلامی گفت‌و‌گو خواهند کرد .

صبح و نشاط

این برنامه   با اجرای بهزاد کاویانی ،  ساعت 8 صبح روی آنتن می‌رود .این برنامه به تهیه کنندگی محمود رضا منتظری ،کاری از گروه ورزش شبکه سه سیماست.

رکورد
برنامه رکورد  با اجرا و  تهیه کنندگی   محمد حسین میثاقی کاری از گروه ورزش شبکه سه سیماست که در ایام  دهه مبارک فجر (جمعه 13 و 20 بهمن ) مسابقات رشته های مختلف ورزشی  جام فجر   می پردازد .این برنامه جمعه ها از ساعت 20:30 روانه آنتن خواهد شد .

http://static1.farakav.com/tv3//program/thumbnail/5f6e9cb6-5e03-404c-8a95-70e77dfdab79.jpg

فیلم‌های سینمایی با موضوع انقلاب اسلامی نیز  ازتدارک تامین برنامه شبکه سه سیماست که  در ایام دهه فجر   برای بینندگان پخش خواهد شد.
*برنامه های   "طبیب"،"سمت خدا " و  "جدول"   نیز هر روز موضوعات خود را با مباحث  چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  در ایام  دهه فجر  همراه خواهند کرد .