اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

2 و 3 آذر

فیلم های آخر هفته شبکه سه سیما

فیلم های سینمایی شاخ به شاخ ، قسمت دوم هویت پنهان ، خروس جنگی ، زودیاک چینی و ادی عقاب آسمان ها ، پنجشنبه 2 و جمعه 3 آذر ماه طبق زمان های اعلام شده روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

فیلم های آخر هفته شبکه سه سیما فیلم  سینمایی  شاخ به شاخ    به کارگردانی  سعید آقا خانی   است که پنجشنبه  2 آذر   ساعت 10:00  روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد .
درخلاصه  این فیلم با بازی  محسن قاضی مرادی، شهره سلطانی وفرهاد اصلانی آمده است: «بهرام» پس از سالها اعتیاد، بدنبال یك سانحه و بستری شدن در بیمارستان به مدت یك هفته به صورت اجباری تحت درمان ترك اعتیاد قرار می گیرد. اما پس از ترخیص از بیمارستان تلاش زیادی میكند تا كمی «مواد مخدر» بدست آورد. هنگامیكه این تلاش فراوان به ثمر می نشیند  ....
این فیلم  سینمایی محصول 1387 با ژانر طنز است .

 فیلم سینمایی هویت پنهان-قسمت   دوم  Hidden Identity به کارگردانی  تیل اِند من  است که       پنجشنبه 2 آذر   ساعت 15:00از شبکه سه سیما  پخش می شود .
 در این فیلم بازیگرانی چون نینا کانزندورف، بنجامین سادلر  و  استفانی جپ  نقش آفرینی کرده اند .
این فیلم با ژانر پلیسی محصول 2015 آلمان  است و    در خلاصه فیلم آمده است:  به دنبال اختلاس و پولشویی در یکی از بانکهای خصوصی هامبورگ  ، شخصی به نام فیلیپ روتهوف دستگیر می شود. دادگاه برای اثبات جرم او شخصی به نام ویکتور میرو را احضار می کند. او قبل از اعزام به دادگاه در یک عملیات بمبگذاری به قتل می رسد. او در اعترافتش نام شخص دیگری به نام سیمون درهر را افشا می کند که در این پولشویی دست داشته است. پلیس ابتدا به او اعلام می کند که او متهم بوده و باید با آنها همکاری کند. بعد از این قضیه درهر نیز مورد سوء قصد قرار می گیرد و ...

 فیلم سینمایی خروس جنگی    به کارگردانی سیدمسعود اطیابی  جمعه 3 آذر  از ساعت 10:30  از شبکه سه سیما پخش می شود.  این فیلم  طنز  محصول 1386 است که مریلا زارعی،رضا عطاران و  کیومرث ملک مطیعی در آن بازی کرده اند .
در  خلاصه داستان این فیلم آمده است:   خروس جنگی قصه زن و شوهری است که تصمیم می گیرند مدتی جایشان را با هم عوض کنند. قرار گرفتن در جایگاه یکدیگر برای هر کدام ماجرایی را بوجود می اورد....

فیلم سینمایی زودیاک چینی Chinese Zodiac  محصول مشترک هنگ کنگ و  چین به کارگردانی جکی چان  جمعه 3 آذر   ساعت 14:00   روانه  آنتن  شبکه سه می شود . 
  بازیگرانی چون جگی چان و  الیور پلت در این فیلم سینمایی نقش آفرینی می کنند . 
  این  فیلم  روایت شخصي به نام رايژن هاک است که  قصد دارد چندين شي قديمي و قيمتي را که قبلا در قرن نوزدهم از قصري در چين دزديده شده اند به سرزمين مادري برگرداند . اين اشيا 12 مجسمه برنزي از حيوانات ماههاي تقويم چيني است که قبلا به سرقت رفته. او در اين راه از کمک دوستان خود بهره مي برد . او براي پيدا کردن اين مجسمه هاي برنزي به فرانسه سفر مي کند و...

فیلم  سینمایی  ادی عقاب آسمانها  Eddie the Eagle به   کارگردانی دکستر فلچر است که جمعه 3 آذر  ساعت  19:30  از  شبکه سه سیما  پخش می شود .
این فیلم با ژانر ورزشی محصول مشترک آمریکا و انگلستان در سال  2015  است. بازیگرانی چون تارون اگرتون،هاق جک من و  تام کستلو در این فیلم بازی کرده اند .
این فیلم روایت زندگی   ادی پسر خردسالی است که علی رغم مشکلی در مفصل زانو, رویای قهرمانی در المپیک را در سر می پرورد.او که کودکی بسیار بازیگوش است سعی می کند تا به تمرین ورزشهای المپیکی مثل دو و میدانی بپردازد ولی هر بار مشکلی برای خانواده پیش می آورد. 
بعد از اتمام دبیرستان ادی در می یابد که علاقه ی او به ورزش های زمستانی بسیار زیاد است و برای همین به تیم اسکی انگلستان می پیوندد ولی رییس فدراسیون ورزشهای زمستانی او را فاقد شرایط لازم برای عضویت در تیم می بیند و او را از لیست ورزشکاران المپیک خارج می کند .ادی که بسیار ناراحت شده تسلیم نمی شود و.....