اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

ضامن و نیمه شب

فیلم های شبکه سه درشهادت امام علی بن موسی الرضا (ع)

به مناسبت شهادت امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، فیلم های تلویزیونی ضامن و نیمه شب ،یکشنبه 28 آبا ن ماه به ترتیب ساعات 10:00 و 14:00روانه آنتن شبکه سه می شود.

فیلم های شبکه سه درشهادت  امام علی بن موسی الرضا (ع)

*فیلم  تلویزیونی ضامن  به کارگردانی  منوچهر هادی ، محصول1387 است که  در آن  مهدی پاکدل،بیتا سحر خیز و شراره دولت آبادی   ایفای نقش کرده اند. 

ضامن

در خلاصه داستان این فیلم   آمده است :      رضا ، ضامن دوستش  مجید می شود تا بتواند   مبلغ  بیست میلیون تومان   از صمدی صاحب یک نمایشگاه دریافت کند .اما مجید بعد از دریافت وام متواری می شود و طلبکار چکهای رضا را به اجرا گذاشته و رضا به زندان می افتد خانواده رضا در تنگنای معیشتی قرار می گیرند  و پی گیری های لیلا همسر رضا برای گرفتن رضایت از صمدی بی نتیجه می ماند.   لیلا مجبور می شود برای حفظ خانواده در یک بیمارستان به عنوان خدمه مشغول به کار شود  و .... 
این فیلم  یکشنبه 28 آبان ماه   ساعت   10:00  از شبکه سه سیما پخش می شود.

*فیلم تلویزیونی نیمه شب  به کارگردانی  سیامک صرافت محصول شبکه سه در سال 1390  است که یکشنبه 28 آبان  ساعت 14:00 روی آنتن  شبکه سه سیما قرار می گیرد . 

نیمه شب

در این  فیلم  عباس غزالی.حدیث میر امینی. سوگل طهماسبی. عطا عمرانی. زهره حمیدی هنرنمایی کرده اند . 
در خلاصه داستان  فیلم آمده است :  جوانی بنام علیرضا در یک تصادف با دختری بنام سمانه که باعث مرگ او شده به دلایلی می گریزد خانواده سمانه قلب او را به دختری به نام مهتاب اهدا کرده و باعث تولد دوباره او می شوند. مهتاب به دنبال خانواده سمانه میگردد تا از انها تشکر کند در این راه با علیرضا اشنا میشود که همچنان متواریست  و ....