اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

20 و 21 مهر ماه

فیلم های آخر هفته شبکه سه سیما

فیلم های سینمایی و تلویزیونی رباعی، شمشیر اژدها ،استخراج ، نه و پنج دقیقه ،راز های گذشته یک زن و زندگی روی خط ، پنجشنبه 20 و جمعه 21 مهر ماه طبق زمان های اعلام شده روانه آنتن شبکه سه سیما خواهد شد .

فیلم های آخر هفته شبکه سه سیما

*فیلم تلویزیونی  رباعی   به کارگردانی محسن دامادی   ،پنجشنبه 20  مهر  ساعت 10:10  از شبکه سه  سیما پخش می‌شود.

رباعی

علیرضا خمسه، شمسی فضل الهی و  ناصر گیتی جاه از بازیگران این فیلم تلویزیونی هستند.
"رباعی " داستان کمال طراوت مجری یك برنامه   تلویزیونی است كه با مادر پیرش زندگی میكند. كمال در یكی از برنامه های خود با دختری چهل ساله به نام رباعی آشنا میشود. مادر كه مرگ را نزدیك میبیند به او مهلت میدهد دختری را جهت ازدواج مشخص كند. اما وقتی كمال، رباعی را معرفی میكند مادر به مخالفت می پردازد و...
این تله فیلم   محصول ایران درسال   1391 است.

*فیلم سینمایی شمشیر اژدها Dragon Blade   به کارگردانی دنیل لی ،  با ژانر حادثه ای -رزمی محصول 2015 چین است  که پنجشنبه 20  مهر  ساعت 14:15 از شبکه سه سیما پخش می شود ..

شمشیر اژدها

در خلاصه داستان با بازی آدرین برودی ،جان کوساک و جکی چان آمده است : در زمان امپراطوری هان امپراطور گروهی را مامور محافظت از جاده ی ابریشم و جلوگیری از جنگ بین قبایل در مسیر راه می کند. در این بین هوآن که افسر مراقبت از جاده است با توطئه ی افسر مافوقش به شهری مرزی در غرب فرستاده می شود. او و یارانش به کار اجباری گمارده می شوند و در همین اثنا آنها با گروهی از سربازان فراری رمی مواجه می شوند که قصد دارند به شهر وارد شوند و...

*فیلم سینمایی  استخراج   Extraction به کارگردانی استیون  سی  میلر    ، جمعه 21 مهر  از   ساعت   00:00 بامداد    روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد.

استخراج

  این فیلم   محصول  2015 کاناداست     و   بروس  ویلیس، کلان لوتز ،  جینوکارانو،دان بیلیز ریان  و لیدیا هال   درآن بازی کرده اند .
  در خلاصه داستان فیلم آمده است: سازمان امنیت برای پیروزی در قراردادی، یکی از ماموران قدیمی خود به نام "ترنر" را از طریق دلالی به جنایتکاری به نام کوروف می فروشد. ترنر از چنگ کوروف می گریزد اما افراد او همسر ترنر را به قتل می رسانند. ترنر در تمام این سالها کینه ی سازمان امنیت را در دل دارد و سودای انتقام از آنها را در سر می پروراند و ....

*فیلم تلویزیونی نه و پنج دقیقه به کارگردانی مسعود نجف پور بوشهری، جمعه 21 مهر از ساعت 10:10   از  شبکه سه سیما پخش خواهد شد  . 

نه و پنج دقیقه

 ساسان جاهدین محمدی ، عباس جوادی،  منوچهر سلطانی ،   بنیامین معین کیا، مهدی جلالی، مجید فیلی، محمدرضا ملکی و مارال حدادی از بایگران این فیلم   هستند . 
در خلاصه داستان آمده است :  هواپیمای خلبان علیرضا یاسینی مورد اصابت گلوله ضد هوایی نیروهای بعثی قرار می گیرد و سقوط می کند.یاسینی با چتر نجات در نخلستان های بصره فرود می اید و پیرمردی عرب او را می یابد و معالجه می کند .امیرعباس مردی که پسرش   فیصل در زندان ابوغریب اسیر بعثی هاست   از یاسینی می خواهد تا وجه ازادی فیصل شود .یاسینی هم می پذیرد ولی در بین راه متوجه می شوند که .....
این فیلم با ژانر جنگی   تولید صدا و سیمای مرکز بوشهردر سال  1395  است  و داستان شهادت شهید علیرضا یاسینی را به تصویر می کشد . 

* فیلم سینمایی  رازهای گذشته یک زن Secrets from Her Past  به کارگردانی گردون یانگ     ،جمعه 21 مهر  از ساعت 14:00    روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد.

رازهای گذشته یک زن

  این فیلم  درباره استفانی ویکرز است که  10 سال پیش در یک قهوه خانه   شاهد قتل صاحب قهوه خانه (مو) بوده و به دلیل اینکه قاتل او را دیده، او   به فیلادلفیا می آید  و ضمن تغییر هویتش با پزشکی به نام دیوید ویکرز ازدواج می کند.   از طرفی قاتل   یک نفر را اجیر کرده تا هر طور شده استفانی را   بکشد. مرد اجیر شده از  کیت   200 هزار دلار  درخواست می کند  تا بتواند به راحتی زندگی کند   و ...
این فیلم محصول سال 2011  کاناداست   است که   درآن اِشلی جونز ، آنتونیو ساباتو   و ال  ساپینزا  بازی کرده اند.

*فیلم سینمایی زندگی روی خط Life on the Line      به  کارگردانی  دیوید هکل ، جمعه  21 مهر    ساعت 19:30  روانه  آنتن شبکه سه سیما خواهد شد .

زندگی روی خط

  جان تراولتا،  کیت باسورت ، دوون ساوا ، شارون استون و جولی بنز    از بازیگران این فیلم با ژانر حادثه ای و محصول 2015 آمریکا  می باشد .
این فیلم  در مورد گروهی از مردان می باشد که کار آنها   تعمیر و نگهداری دکل های بزرگ برق در یک منطقه پر حادثه و طوفانی   است.
 این فیلم بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است. "بو"   برادر خود را در این شغل از دست داده و سال های سال به تنهایی با "بیلی" دختر برادرش زندگی می کند. بیلی که حالا  دختری جوان است به خواست عمویش  قرار است به دانشگاه برود اما بیلی می خواهد با پسر جوانی به نام دانکن ازدواج کند.   عمو با ازدواج آنها مخالف است. از طرف دیگر پسر دیگری هم به بیلی علاقه دارد و دست بردار نیست و دائما   مزاحم بیلی می شود  و   .......