اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

9 و 10 شهریور

فیلم های آخر هفته شبکه سه سیما

فیلم های سینمایی و تلویزیونی درخت چشمه ،مشکلات یک مرد محترم ، سرقت از یک سارق و هلیوس پنجشنبه 9 و جمعه 10 شهریور ماه مطابق زمان های اعلام شده روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

فیلم های  آخر هفته شبکه سه سیما

*فیلم  تلویزیونی  درخت چشمه به کارگردانی محسن تربیت دوست، پنج‌شنبه  9 شهریور   ساعت 10:00  از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

درخت چشمه

در خلاصه داستان فیلم آمده است    پیرمردی راهی زیارت خانه خداست  و برای کسب حلالیت از مردم روستای محل زندگی اش سفر کوتاهی را آغاز می کند ؛ اما بر خلاف انتظار در موقعیتی قرار می گیرد که خود او باید کسی را حلال کند. او در پذیرش این مهم سرسختی می کند  و… 
 این فیلم سینمایی    با ژانر خانوادگی  محصول 1388   ایران است که بازیگرانی  چون  علی نصیریان، فرهاد بشارتی، رضا فیض نوروزی، حسین توشه، علی واجد سمیعی، شایان تربیت دوست در آن نقش آفرینی کرده اند. 

*فیلم تلویزیونی  مشکلات یک مرد محترم  به  کارگردانی شهاب عباسی  ،  جمعه 10 شهریور   ساعت    9:10روانه آنتن شبکه سه سیما   می‌شود.


مشکلات یک مرد محترم

  این فیلم معنا گرا  به تهیه کنندگی محمد کمالی پور محصول  1389  شبکه سه سیماست که بهزاد فراهانی،  شهربانو موسوی، باقر صحرارودی و بیوک میرزایی درآن بازی کرده اند .
در خلاصه داستان فیلم آمده است : سیروس که تنها راننده مینی بوس روستا می باشد کاندیدای شورا روستا می شود.همزمان فیش سفر حج به او داده می شود . سیروس بین رفتن به حج و عضویت در شورای روستا باید یکی را  انتخاب کند. سیروس حج را در اولویت قرار میدهد و .... 


*فیلم سینمایی سرقت از یک سارق  To Steal from a Thief  به  کارگردانی دنیل کالپارسورو ، جمعه 10 شهریور  از ساعت 14:30 روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

سرقت از یک سارق

این فیلم سینمایی  محصول  مشترک اسپانیا ،فرانسه و آرژانتین  در سال2016 است  و بازیگرانی چون لوییس تسار ،رودریگز دلا سرنا ، رائول آره وا لو و لوچیانو کاسرس  در آن نقش آفرینی می کنند .  
در خلاصه فیلم آمده است  : یک سارق سابقه دار توسط یک مامور امنیتی وابسته به حزب رییس جمهور اسپانیا استخدام می شود تا به یک بانک و صندوق های امانت آن دستبرد بزند. یکی از افرادی که قبلا با این حزب کار می کرده به نام سوریانو،  یک هارد دیسک حاوی اطلاعات محرمانه از فساد اعضای حزب  و رییس جمهور اسپانیا را در یک صندوق امانت در این بانک پنهان کرده تا به وقتش همه را افشا کند. اما سارقین از محتوای این هارد اطلاعی ندارند و   ...

*فیلم سینمایی  هلیوس  Helios  به کارگردانی  لاکمن لانگ  ، جمعه 10 شهریور  ساعت 19:30  از شبکه سه سیما پخش می شود .

هلیوس

این فیلم سینمایی  با ژانر حادثه ای  محصول   مشترک هنگ کنگ و  چین     در سال 2015  است. 
در  خلاصه داستان   فیلم با بازی   چن چانگ و  سی وون چیو آمده است :  هلیوس تروریست قدرتمندی است که قصد دارد یکی از سلاح های میکروبیِ کره را دزدیده و آن را در هنگ کنگ منفجر کند.
سازمان امنیت ملی کره با همکاری پلیس کره ، تصمیم میگیرند یکی از دانشمندان مطرح هنگ کنگ را به نام پروفسور سیو به کره دعوت نمایند تا با کمک او بتوانند ، قبل از ربودن ، سلاح را در جای امنی حفظ کنند. سرهنگ چوی که از نظامیان ارتش است با همکاری خانم سین که از افراد وزارت امور خارجه است فعالیت خود را آغاز می کنند و ...