اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

نگاه سعید نعمت اله به ماجراهای ماه عسل

روایتی جذاب با یک درام تمام عیار

سعید نعمت اله فیلمنامه نویس معتقد است داستانها و ماجراهایی که در برنامه ماه عسل روایت می شود،جذاب و یک درام تمام عیار محسوب میشود.

 روایتی جذاب با یک درام تمام عیار

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، سعید نعمت‌الله نویسنده و فیلنامه‌نویس سریال هایی نظیر «مدینه» ، «زیرهشت» ، «پشت بام تهران» و... شب گذشته بیننده ماه عسل بود و درباره روایتی که در قسمت 14 اتفاق افتاد اظهاراتی داشت که در آن آمده است:
من امشب ماه عسل را دیدم ، باید بگویم این داستان یک قصه واقعی بود کهمن خیلی علاقه نداشتم به واقعیتش فکر کنم چون من یک فیمنامه نویس و قصه نویس هستم و دوست دارم به همه چیز در غالب قصه‌اش فکر کنم. اما تمام عناصری که یک درام نیاز دارد در این قصه بود ، شروع ، نقطه عطف اول ، نقطه عطف دوم ، سوم و فینال و پایان.
او در ادامه بیان کرد: احسان علیخانی مجری برنامه هم مانند یک بازنویس در کنار سوژه بود و هرجا که دید قصه دارد منحرف می‌شود و به سمت این می‌رفت که از پی‌رنگ‌ها فاصله بگیرد  آن را برمی‌گرداند به نقطه‌ای که بایدباشد. در کل خیلی برایم جذاب بود و این روایت آشتی قبیله‌ای را دوست داشتم.
نعمت‌الله در پایان از ماه عسل به عنوان یک برنامه موفق یاد کرد و گفت: حالا که به دوازدهمین سال رسیده انگار سریالی است که در دوازده سیزن و فصل ترتیب داده شده و دارد پخش می‌شود. این برنامه همیشه مشتری‌های خودش را داشته و رکن اصلی آن سوژه جذابی‌ست که از دل مردم است. علیخانی می‌توانست ورزشکار و هنرمند دعوت کند اما به جامعه پرداخته و قصه‌ها پرداخت درستی هم دارد. حالا لازم است بگویم که آمدن سخت است اما ماندن سخت تر حالا که ماندید مردم جایزه تان را به شما می‌دهند و برای مشتری برنامه تان هستند.
در پایان گفتنی است این برنامه با اجرا و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی هرشب حوالی ساعت 19 از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.