اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

به مناسبت هفته آخر ماه صفر

" نشانی" از فردا روی آنتن شبکه سه می رود

ویژه برنامه رحلت رسول اکرم(ص) ،شهادت امام حسن مجتبی (ع)و حضرت امام رضا (ع) به صورت زنده از حرم مطهر علی بن موسی الرضا از یکشنبه 7 تا چهارشنبه 10 آذرماه روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد .

  " نشانی" از فردا روی آنتن شبکه سه می رودبه گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما ، "نشانی"     برنامه ای  است  مستند ترکیبی به تهیه کنندگی علی اهرابی نیا  که در گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سه تولید شده است . این برنامه با حضورکارشناسانی چون  حجج اسلام نظري منفرد،مهدي طائب،محسن كازروني،سيدمهدي ميرباقري   و دكتر قنبري در 2 نوبت،  بعد از اذان  ظهر و  بعد از اخبار شبانگاهی شبکه سه  روانه آنتن خواهد شد .
برنامه نشانی با اجراي رسالت بوذري از يكشنبه  7 آذرمطابق با ٢٧ صفر تا چهارشنبه 10 آذر مطابق با 30 صفر  ، هر روز از ساعت12:00  تا ١٣:00  ، با حضور مهمانان فرهنگي  و گزارشهایي از  پياده روي زائران حرم علي بن موسي الرضا(ع) ، عزاداريهاي زائرين و هيئات مختلف پخش مي شود.
ویژه برنامه  شبانه نشانی نیز  از یکشنبه 27 تا سه شنبه 29 صفر هر شب از ساعت 22:15 تا 23:15 با حضور کارشناسان  مذکور و اجراي حسن سلطاني روانه آنتن شبکه سه خواهد شد .
در ایام رحلت پيامبر اكرم(ص) نیز مناجاتی از سخنان حضرت محمد (ص)در  خطبه غدیر با صدای رسالت بوذري و در فضای كربلاي معلي و بين الحرمين پخش خواهد شد .