اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

قسمت دوم از رویاهای نا تمام

"شوک" شرکت های هرمی را کالبد شکافی می کند

مجموعه مستند شوک با عنوان "رویا های ناتمام" ، فردا سه شنبه4 آبان ماه ،از ساعت 22:30 روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

"شوک"  شرکت های هرمی  را کالبد شکافی می کند


به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما، این مجموعه مستند   با موضوع شرکت های هرمی  ، ترفندهای  جدید شرکت های هرمی  را مورد بررسی و کالبد شکافی قرار میدهد .
این مستند  روایتگر شرکت های هرمی است که  به بهانه اشتغال جوانان  در شرکت های معروف ، آنان را  تحت آموزش های عجیب و غریب  حرفه ای و روانشناسانه قرار می دهند، روی نقطه ضعف آنها که پولدار شدن است  کار می کنند  و برای آنها رویاهای دست نیافتنی می سازند .
 مستند شوک با عنوان  رویاهای ناتمام در 2 قسمت تهیه شده است که قسمت اول آن ، 16 شهریور ماه از شبکه سه سیما پخش شد .
  سری جدید این مستند نیز  به موضوعاتی  چون تخریب منابع طبیعی  و زمین خواری ، الکل  و فضای مجازی اختصاص دارد که   مراحل پایانی تولید  را سپری می کنند .
"شوک" کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی فرشاد شکیبی   است که به بررسی معضلات اجتماعی با نگاهی آسیب شناسانه می پردازد.این  برنامه سه شنبه ها بعد از اخبار شبانگاهی  از شبکه سه سیما پخش می شود.
کارگردانی این برنامه  را مهدی معنوی برعهده دارد  و سعید قربانیان وحمید قربانیان به عنوان تصویربردار و صدابردار  با این برنامه  همکاری دارند.