اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

فیلم های پایان هفته شبکه سه سیما

از حاشیه اقیانوس آرام تا کویر

فیلم های تلویزیونی و سینمایی داستان جنایت ، حاشیه اقیانوس آرام، زنده از پیپلی و کویر ،پنجشنبه 21 و جمعه 22 مرداد ماه روانه آنتن شبکه سه سیما خواهد شد.

از حاشیه اقیانوس آرام تا کویر

*فیلم سینمایی داستان جنایت  محصول 1993  هنگ کنگ   ، پنجشنبه 21 مرداد   ساعت   10:00  از شبکه سه سیما پخش می شود .
کارگردان این فیلم سینمایی حادثه ای- خانوادگی ، کیرک وونگ است.
در خلاصه داستان با بازی جکی چان ، کنت چنگ ، لا کار ئینگ و بلاکیه کو آمده است : افراد تبهکار یک فرد میلیونر را که تحت حفاظت پلیس نیز قرار داشت را به گروگان می گیرند . جکی چان قهرمان داستان وارد ماجرا می شود . بعد از تعقیب و گریز زیاد، تبهکاران  فرار می کنند. افراد تبهکار که سرپرستی آنها را نیز یک افسر پلیس به عهده دارد . به خانواده آن شخص تلفن می کنند و قصد اخاذی را دارند و حسابی در تایوان بنام شخصی اعلام می کنند . مقداری پول توسط خانم آن گروگان واریز می شود ولی جکی چان مانع ریختن همه پول می شود و ....

*فیلم سینمایی حاشیه اقیانوس آرام   Pacific Rim  به کارگردانی گویی لرمو دل تورو ،  پنجشنبه 21 مرداد ساعت 24:00 روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد .
در این فیلم که محصول آمریکا    در سال 2013 است بازیگرانی چون  رینکو کیکوچی،  آدریس البا و چارلی هونام نقش آفرینی کرده اند .
در خلاصه داستان آمده است  :  در پی پدید آمدن شکافی در کف اقیانوس موجوداتی عظیم الجثه و دایناسور مانند از آن شکاف بیرون می آیند و به شهرهایی در حاشیه اقیانوس آرام حمله می کنند و...

*فیلم سینمایی زنده  از پیپلی live Peepli    محصول هند در  سال 2010 است که جمعه 22  مرداد ساعت 10:00  روانه آنتن شبکه سه خواهد شد.
کارگردانان  این فیلم سینمایی  آنوشا ریزیوی و محمود فاروق هستند که امکر داس مانیک پوری ،راقوویر یاداو،شالینی واتسا  و فاروخ جعفر در آن بازی می کنند .
در خلاصه فیلم آمده است  : ناتا و بودتیا دوبرادر فقیر کشاورز هستند که به علت نداشتن سرمایه  از بانک  وام می گیرند  اما محصول بدست آمده کفاف بدهی های آنها را نمی دهد  و بانک می خواهد زمین آنها را تصاحب کند.  دو برادر به هر در ی می زنند نمی توانند پول تهیه کنند  اما آنها می شنوند که دولت به هرکشاورزی  که خودکشی کند صد هزار روپیه  می دهد  .   همزمان در شهر پیپلی یک انتخابات در راه است  و یکی از رقبای انتخابات وزیر کشاورزی است .  ناتا تصمیم به خودکشی می گیرد اما ...

*فیلم تلویزیونی  کویر   به کارگردانی  علی  خزاعی فر ، جمعه 22 مرداد ساعت  14:30  از شبکه سه سیما پخش می شود .
این تله فیلم با ژانر مذهبی محصول 1390 ایران است که بازیگرانی چون  آرش مجیدی ، آیدا کیخوایی ،نرگس محمدی ، علی رضا لعلی و سعید زارع در آن  بازی کرده اند .
در خلاصه داستان فیلم آمده است :  تمام وقایع این فیلم در جاده اتفاق می افتد و درباره چهار گروه آدم است که در جاده تهران مشهد حرکت می کنند و سرنوشت آنها به نوعی با همدیگر گره می خورد. این چهار گروه عبارتند از: سه دزد که پس از سرقت ازیک جواهرفروشی از تهران به مشهد می روند تا مدتی از چشم پلیس دور باشند. سه نفر از اهالی یکی از شهرهای خراسان که با پای پیاده به حرم امام رضا (ع) می روند، پدر و دختری که با ماشین شخصی به زیارت امام رضا (ع) می روند و بالاخره زنی روستایی که شوهر معتادش را ترک کرده و سوار بر وانتی روستایی به شهرستان می رود.