اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید
اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه iOS
در حال پردازش...

آرشیو‌ برنامه‌ها

بنای بندگی

تفسیر قرآن و پرداختن به  نکات اخلاقی آیات قرآن کریم  توسط  آیت ا.. ضیاء آبادی

مشاهده

چکامه

این برنامه به گفتگو با شخصیت های هنری و فرهنگی که در آفرینش هنری شان ارتباط مستقیمی با امام حسین(ع) ، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و قیام عاشورا داشته اند ، می پردازد .

مشاهده

دعای کمیل

پخش دعای کميل از اماکن مذهبی از جمله حرم امام رضا (ع) ، حرم حضرت معصومه (س) و ...

مشاهده

دو طرفه

برنامه "دوطرفه" با موضوع سبک زندگی و تربیت دینی در خانواده و اجتماع این برنامه هر روز با عنوانی خاص ، مسائل مرتبط با آن روز را با حضور کارشناسان بررسی می کند

مشاهده

زلال سخن

سخنرانان : حجج اسلام حسینی قمی ، ماندگاری ، سید مهدی میرباقری ،سید حمید میرباقری  ، فرحزاد  و پناهیان

مشاهده

سحرگاهان حرم

ویژه برنامه سحرگاهی است از حرم مطهر حضرت معصومه(س) با همکاری و تولید مرکز سیمای نور –قم به همراه سخنرانی حجج اسلام دکتر رفیعی ، حسینی قمی و....

مشاهده

سمت خدا

این برنامه به موضوعات و مسائل دینی از جمله سیره تربیتی انبیاء ، شرح و تفسیر زیارت جامعه کبیره ، مبحث امامت ، مهدویت و ... می پردازد

مشاهده

گلبرگ

برنامه زنده گلبرگ با حضور کارشناس مسائل خانواده ، به سوالات مخاطبان در خصوص مسائل خانواده  پاسخ می دهد.

مشاهده

مخاطب خاص

ل دوم برنامه‌ تلویزیونی «مخاطب خاص» همزمان با میلاد انوار کربلا و آغاز جشن‌های شعبانیه از شبکه سه‌ سیما پخش خواهد شد. موضوع اصلی برنامه، خانواده‌ منتظر خواهد بود و بازیگران، خوانندگان، شعرا، هنرمندان و مداحان اهل‌بیت(ع) در این برنامه‌،...

مشاهده

عاشقانه آرشیو

عاشقانه با هدف ایجاد یک فضای لطیف و معنوی برای ورود به اذان و به تعبیر عامیانه تر ایجاد یک حال خوب در مخاطبان برای گفتگو با خدا و ارائه مفاهیم دینی در قالب فضایی عاشقانه تولید شده است .

مشاهده

اثیر آرشیو

-برنامه ی مستند اثیر به آسیب شناسی برنامه های ماهواره ای برای خانواده ها می پردازد.   در این برنامه با استفاده از برنامه های ماهواره ای فارسی وبا بهره گرفتن از نظر کارشناسان و اساتید در زمینه های رسانه و خانواده به نقد آن پرداخته و زمی...

مشاهده

احسان ماندگار آرشیو

این برنامه در  قسمت های  20 دقیقه ای در مراسمی که هر ساله از طرف سازمان اوقاف در مرقد مطهر امامزادگان برگزار می شود به  موضوع بصیرت حسینی می پردازد .این برنامه   در دهه اول محرم  روانه آنتن شبکه سه می شود.

مشاهده

ادب حضور آرشیو

سری جدید مستند ادب حضور که آداب حضور در جلسات اهل بیت علیهما سلام با محوریت هیئات حدیث کساء کرمانشاه و مسجد النبی طاق بستان را به تصویر می کشد .

مشاهده

از آمستردام تا نجف آرشیو

این برنامه به سراغ مسلمانانی رفته که از اروپا رهسپار سرزمین حسینی شده اند. این عاشقان دلسوخته با پای پیاده خود را از نقاط دور برای اربعین سید سالار شهیدان رسانده اند .

مشاهده

اشک دریا آرشیو

این برنامه کاری از گروه فرهنگ و معارف شبکه سه سیما می باشد که به پخش کلیپ مداحی و نماهنگ می پردازد و هر روز به صورت میان برنامه پخش خواهد شد .

مشاهده

با من بخوان آرشیو

این برنامه  با حضور بانو احمدیان در فضایی شاعرانه به واجب های فراموش شده و ذکر خاطرات گذشته  و قیاس ایام گذشته با حال می پردازد. این برنامه با رویکرد فرهنگی و معارفی سراغ  فضیلت های فراموش شده  در فضایی سنتی و شاعرانه رفته است .  این ب...

مشاهده

با نام و بی نشان آرشیو

این برنامه    در 2 قسمت 30 دقیقه ای در گروه فرهنگ و معارف شبکه سه سیما تولید شده است .با نام و بی نشان به بازخوانی خطبه فدکیه با حضور کارشناسان مذهبی می پردازد .

مشاهده

باران و چمن آرشیو

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر ، 30 آیه قرآن کریم را با محوریت اخلاق  در مدتی کوتاه با مثال های قابل درک و به روز برای بینندگان  شرح می دهد . این برنامه به تهیه کنندگی حسن محمدیان مفرد  در 30 قسمت 4 دقیقه ای می پردازد.

مشاهده

بدون تحریف آرشیو

برنامه گفتگو محور بدون تحریف به صورت زنده و با اجرای وحید یامین پور به تفکر و اندیشه های امام راحل و همچنین مبانی انقلاب می پردازد.

مشاهده
1 2 3 4 5