اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

مائده طهماسبی از حضور در «پنچری» در گفت‌وگو با «صبا»:

نیک‌نژاد ثابت کرده است که طنز را به‌خوبی می‌شناسد

سریال «پنچری» به کارگردانی برزو نیک‌ نژاد و تهیه‌کنندگی مهران مهام که این روزها در حال تولید است، درونمایه‌ای طنز و انتقادی دارد. مائده طهماسبی یکی از بازیگران این مجموعه با اشاره به داستان این سریال و نیز نقش خود به «صبا» گفت: سریال «پنچری» مضمونی اجتماعی و طنز دارد و مانند دیگر سریال‌های ایرانی ماجرای دو خانواده را روایت می‌کند و یک سری روابط ازدواجی در این خانواده‌ها رخ می‌دهد. من و مریم سعادت نقش دو خواهر را بازی می‌کنیم و دختر من عاشق پسر خواهرم می‌شود و در ادامه سریال مخالفت خانواده و همچنین مشکلاتی که دامنگیر جوانان در ابتدی ازدواج می‌شود را می‌بینم که به یک موقعیت انتقادی طنز تبدیل می‌شود.

نیک‌نژاد ثابت کرده است که طنز را به‌خوبی می‌شناسد
طهماسبی با بیان زمان اتمام این پروژه گفت: قرارداد این پروژه برای پنج‌ماه است و نمی‌توانم بگویم که استقبال از آن چطور خواهد بود. قضاوت در مورد سریالی که در آن بازی می‌کنیم کار بسیار سختی است زیرا ما از سکانس‌های دیگر خبر نداریم. ضمن این‌که بخشی اساسی ۱۲قسمت اول به‌زودی تمام می‌شود و بخشی که من در آن بازی کرده‌ام جزو ابتدای کار بود و در دو هفته گرفته شد، حالا در لوکیشن‌های مختلف، دیگر بازیگران کارشان را پیش‌ می‌برند.
بازیگر سریال «مرگ تدریجی یک رویا» درخصوص این‌که به‌نظرش بازخورد مخاطبان از «پنچری» چطور خواهد بود گفت: برزو نیک‌نژاد نشان داده است که طنز و موقعیت طنز را خیلی خوب می‌شناسد و درواقع سعی می‌کند یک فضای طنز باتحرک و ایستایی ‌کمتر به وجود بیاورد.
طهماسبی در پایان گفت: خوشبختانه در این چند سریالی که بازی کرده‌ام، نقش‌هایم با یکدیگر تفاوت داشتند. البته ما از آن دست خانم‌هایی هستیم که پا به سن گذاشته‌ایم و همواره به ما نقش مادری را می‌دهند که دچار یک‌سری درگیری‌های مادرانه در خانواده است. ولی من نقش‌هایی را با خوشحالی بازی کرده‌ام که این طور نبود مثل «مرگ تدریجی یک رویا» که به هر حال این‌ها نقش‌هایی خاص‌تر بودند که از چارچوبشان بیرون آمدند.
«پنچری» به کارگردانی بروز نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی مهران مهام یک ملودرام عاشقانه و خانوادگی با روایت شیرین است به‌گونه‌ای که لحظه‌های مفرح و شادی برای مخاطب می‌سازد. «پنچری» کاملا قشر متوسط جامعه را در نظر دارد.
در این مجموعه که تهیه‌کنندگی آن را مهران مهام بر عهده دارد و برای شبکه سه سیما تولید می‌شود، حمید لولایی، مهران غفوریان، ‌مائده طهماسب، مریم سعادت و یوسف تیموری به ایفای نقش می‌پردازند.
در خلاصه داستان آمده است: همه اتفاقات در این داستان بر مبنای شادمانی است و شخصیت‌های قصه از جنس دیگری هستند که با کارهای قبلی من متفاوت است. در این اثر سطح توقعات بالای جامعه را نشان می‌دهیم و مثل آثار قبلی‌ام روی طبقه متوسط به پایین متمرکز نمی‌شویم چراکه فکر می‌کنم جامعه از آدم‌‌هایی تشکیل می‌شود که مرفه هم هستند و اتفاقا سرمایه خود را از راه‌های حلال به دست آورده‌اند. بنابراین در این قصه ما یک اجتماع کامل‌تر را نشان می‌دهیم