اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

دوشنبه و سه شنبه

فیلم های امشب و فردای شبکه سه سیما

فیلم های تلویزیونی عاشق ها ایستاده می میرند ، این خانه پلاک ندارد ، زمانی برای پشیمانی و بار دیگر باران ،امشب ،دوشنبه 20 دی ماه و سه شنبه 21 دی طبق زمان های اعلام شده ، از شبکه سه سیما پخش خواهد شد .

فیلم های امشب و فردای شبکه سه سیما


*فیلم سینمایی عاشق ها ایستاده می میرند  به کارگردانی شهرام مسلخي محصول 1392  است که دوشنبه20 دی  ساعت  20:00  روی آنتن  شبکه سه سیما   می‌رود.
در خلاصه این فیلم با بازی سروش صحت ،پوریا پور سرخ و لعیا زنگنه آمده است : رضا يک خبرنگار آزاد است که به طور اتفاقي سرنخ‌هايي از هيوا سرباز عراقي پيدا مي‌کند که سال‌ها پيش رضا را در شرايط سخت جنگي نجات داده است. او براي جواب به مسائلي که سال‌هاست از اطرافيانش پنهان کرده عازم عراق مي‌شود و ...


*فیلم تلویزیونی این خانه پلاک ندارد  به نویسندگی و کارگردانی مهدی ناظریان ، سه شنبه 21 دی  ساعت 10:00 روانه آنتن شبکه سه خواهد شد .
 داستان این تله فیلم درباره خانواده حاج رحمان  است که منتظر آمدن مادر از سفر کربلا هستند. آمدن مادر همزمان می شود با آمدن پیکر محمد، فرزند خانواده که در سال های دفاع مقدس مفقودالاثر شده است.
بازیگران این تله فیلم  افسانه چهره آزاد، علی سلیمانی، صمد رحیمی، فرزاد شیخ نظری، علی یزدانی و ... هستند
این تله فیلم محصول 1395 به تهیه کنندگی مهدی شمقدری است .
* فیلم  تلویزیونی  زمانی برای پشیمانی به نویسندگی ایرج محمدی وسعید جلالی  و  کارگردانی اسماعیل فلاح پور،محصول 1387 شبکه سه سیما  است که سه شنبه 21 دی ماه ساعت 14:00 از شبکه سه پخش می شود .
بازیگرانی چون محمود عزیزی ، حبیب دهقان نسب ، عبدالرضا اکبری ، سهیلا رضوی ، مینا نوروزی ، مهوش وقاری ، آرام جعفری  و  کامران تفتی در این تله فیلم بازی کرده اند .
در خلاصه داستان آمده است :کاشف برای مشارکت در یک کار تولیدی مبلغ هنگفتی را به دوست صمیمی خود، عابدی قرض   می دهد و در مقابل از او چکی به همان مبلغ می گیرد . در سر رسید چک، عابدی نمی تواند قرض کاشف را پس بدهد و به دنبال شکایت کاشف، به زندان می افتد . تلاش خانواده عابدی برای گرفتن مهلت از کاشف، به جایی نمی رسد تا این که اتفاقاتی مسیر قصه را کاملاً عوض می کند و ...


*فیلم تلویزیونی  بار دیگر   باران  محصول 1391  شبکه  سه  ،به کارگردانی سيد حامد محسن پور
 سه شنبه 21 دی ماه ساعت 20:00 روانه آنتن شبکه سه سیما می شود .
در خلاصه داستان  فیلم با بازی  شراره رخام و   فرهاد دانشور آمده است :   خانمي است  که براي  سلامتي دخترش نذر کرده و وسايل نذري هم فراهم کرده اما به دلايلي نمي تواند نذري بدهد و حاج حجت علمدار  که پيرمردي است که هر سال براي آقا امام حسين نذري مي دهد . رضا ، پسرکوچکش ،پسر  اهلي نيست و  براي پولدار شدن  به هرکاري  دست می زند  و  در آخرين اقدام او با شخصي به نام سليمي همکار مي شود که يک محتکر جنس است و ...