اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

فیلم های سینمایی آخر هفته

اریک کانتونا در قاب شبکه 3

فیلم های سینمایی و تلویزیونی محبوبه، فهرست، قدرت، نامه های خیس، کی 2 و اپراتور پنجشنبه 16 و جمعه 17 دی ماه روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

اریک کانتونا در قاب شبکه 3


فیلم تلویزیونی محبوبه به کارگردانی وحید نیکخواه آزاد، محصول 1389 ایران است که پنجشنبه 16 دی ساعت 10:00 از شبکه سه پخش می شود .
در خلاصه فیلم با بازی نادر سلیمانی و شبنم مقدمی آمده است: محبوبه دختر نوجوانی است که با ناپدری خود در جنوب شهر زندگی می کند . او می فهمد که ناپدری اش با کمک دوستش قدرت سعی دارند تا محبوبه را به عقد پیر مرد سالخورده ای در آورند و به این وسیله پولدار شوند . محبوبه فرار می کند و به خانه زنی نابینا و ثروتمند در شمال شهر پناه می برد و به او می قبولاند که...

همچنین فیلم سینمایی فهرست La liste به کارگردانی کریستین فیور پنجشنبه 16 دی ساعت 15:00 روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد. این فیلم محصول 2009 فرانسه است.
این فیلم با بازی کلر بروترا و اریک کانتونا، داستان یک وکیل است که سر از کار شرکتی در آورده بود که از راه واسطه سود زیادی بدست می آورد. آنها را تهدید می کند که همه چیز را به مطبوعات خواهد گفت .اعضای باند که پنج تن بوده اند به او و خانواده اش حمله می کنند و همسر و سایر افراد شاهد را در یک مهمانی با گلوله از پای در می آورند. میکا و ومن پسران خردسال وکیل که از این حادثه جان سالم به در برده اند تصمیم می گیرند تا برای انتقام از این افراد پلیس شوند و ...

به علاوه فیلم سینمایی قدرت (POWER)به کارگردانی بابی کولی محصول ۲014 هندوستان است که جمعه 17 دی از ساعت24:00 روانه آنتن خواهد شد .
بازیگرانی چون آجای ،براه ماجی، براهماناندام ،جوگی برادرز و رجینا کاساندرا در این فیلم سینمایی بازی می کنند.
در خلاصه داستان آمده است: بالدو ساهایی یکی از افسران ارشد نیروی پلیس است که مامور دستگیری فردی جنایتکار به نام گانکولی می¬شود. اما از آنجا که خودِ بالدو از طریق رشوه دادن به مامورین پلیس وارد دستگاه پلیس شده است.پس از ورود و استخدام تصمیم می¬گیرد خود یکی از فاسدترین مامورین پلیس هند شود تا بتواند از این طریق درستکاری و صداقت را به نیروهای پلیس آموزش دهد و از طرف دیگر بتواند از مامورین فاسد انتقام بگیرد و ...

همچنین فیلم سینمایی نامه های خیس به کارگردانی مرجان اشراقی زاده جمعه 17 دی ماه ساعت 10:00 از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.
این فیلم محصول 1391 ایران می باشد که بازیگرانی چون بهروز شعیبی، جواد عزتی، شیرین بینا، محسن قاضی مرادی و مریم بوبانی در آن نقش آفرینی می کنند.
این فیلم داستان دختری به نام راضیه را روایت می کند که سال‌هاست از مادر پیر و بیمارش نگهداری میکند. او با کار بر روی لباس عروس امورات خود را می‌گذراند با ورود پسری به زندگی‌اش، در زندگی او و مادرش تغییراتی به وجود می‌آید.

به علاوه فیلم سینمایی کی 2 K2: the ultimate high به کارگردانی فرانک رودام، محصول مشترک ژاپن،آمریکا و انگلستان در سال 1991 است که جمعه 17 دی ساعت 14:00 روانه آنتن شبکه سه خواهد شد .
در خلاصه داستان آمده است: تیلر که وکیل دعاوی شلوغی است، به رخ کشیدن شخصیت خود وتوانایی هایش وقهرمان بودن را دوست دارد، به همراه دوستش هرولد که نقطه مقابل اوست به همراه گروه کلایبورن برای صعود به قله k2 می روند، در نزدیکی قله کلایبورن بیمار می شود و به پیشنهادش دالاس رهبر گروه به همراه تاکانه برای صعود می روند در حالی که تیلر اصرار داشت که او اماده ترین فرد گروه است. اما در راه تاکانه سقوط میکند، دالاس نیز گم میشود و تیلر که نمی خواهد این فرصت طلایی را از دست بدهد ....
در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون مایکل بین، مت کریون و ریموند جی نقش آفرینی کرده اند.

همچنین فیلم سینمایی اپراتور Operator به کارگردانی آماریا اُلسون و اُبین اُلسون است، جمعه 17 دی ساعت 19:30 از شبکه سه سیما پخش می شود .
در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون وینگ ژامز ،کوک گوس، میشا بارتُن، میکائیل پَره و تونی دمیل به ایفای نقش می‌پردازند.
این فیلم داستان یک تیم تبهکاری است که برای سرقت همزمان از چندین بانک دختر پاملا ، زنی که اپراتور مرکز پلیس است را گروگان گرفته اند و او را مجبور می کنند که پلیس ها را به صحنه های ساختگی و اتفاقات دیگر بفرستد تا آنها بتوانند دور از پلیس و در امنیت کامل نقشه خود را عملی کنند. همسر این زن جرمی پلیس است اما آنها به دلیل مشکلاتی که قبلا پیش آمده قصد جدایی دارند. پاملا چاره ای ندارد که جرمی را از طریق پیام کوتاه از ماجرا با خبر کند اما سارقین....
این فیلم تولید سال 2015 ومحصول آمریکا است .