کاری از : گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما
15 قسمت 45 دقیقه ای

دانلود سریال

گالری تصاویر

دانلود عکس های با کیفیت

خلاصه برنامه :  این مجموعه  تلاش دست اندرکاران یک پایگاه اصلی اورژانس تهران را به تصویر میکشد . این پایگاه در یک زمین اجاره ای برپا شده است و مالک زمین  قصد تصرف ان را دارد . تلاش رئیس پایگاه برای ابقای پایگاه در نهایت به موافقت مالک می انجامد .در این مجموعه در هر قسمت یک ماموریت اورژانسی مهم از قبیل سقوط از کوه ،آتش سوزی ،سکته های قلبی و مغزی ،تصادفات و ...به تصویر کشیده میشود .هرکدام از نیروهای اورژانس نیز خود درگیری ها و قصه  های خود را دارند که در طول مجموعه با آنها آشنا می شویم

کارگردان : جواد ارشاد

بازیگران : حسین محجوب ، ثریا قاسمی ، بهزاد فراهانی ، نیما رئیسی ، کامران تفتی ، فرخ نعمتی ، فریبا متخصص و ...

عوامل تولید:

 نویسنده: حسن مشگلاتی 

تهیه کننده : فریبا بانک توکلی

سایر بازیگران : نسیم ادبی ، هما ارشاد ، سوگل طهماسبی ، فرهاد بشارتی ، فرزاد حاتمیان ، ملیحه روشن ، محسن افشار ، حسین خانی بیگ ، صفا آقاجانی ، کیاوش شالچیان ، مهدی باطبی و بازیگر خردسال : ملیکا محجوب

بازنویسی فیلمنامه : جواد ارشادی ومهدی تراب بیگی

تصویربردار: اکبر شهبازی      

چهره پرداز : سید جلال موسوی

صدابردار: شهرام متولی باشی   

عکاس : فاطمه فرجی

جلوه های ویژه میدان : ایمان کرمیان

جلوه های ویژه بصری :حسین صفا

تدوینگر: کامران جاهد         

مدیر تولید : مجید نصیری

جانشین تولید : امیر مدیسه

مدیر تدارکات : جمال نصیری

دستیار اول کارگردان وبرنامه ریز:محمد شریفی 

دستیار برنامه ریز:الهام علیزاده   

دستیاران :جواد کاهانی ، مهدی تراب بیگی

منشی صحنه :افسانه شیخی

مدیر هنری :مهدی بصریان

 

 

ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس

Previous Next
فرزند خاک یکشنبه 6 مهر - ساعت 20:00...
آنسوی رودخانه شنبه 5 مهر - ساعت 20:00...
ملکه جمعه 4 مهر - ساعت 20:00...
بوسیدن روی ماه جمعه 4 مهر - ساعت 09:15...
سکوت دریا پنجشنبه 3 مهر - ساعت 20:00...
عصر روز دهم چهارشنبه 2 مهر - ساعت 20:00...
33 روز سه شنبه1 مهر - ساعت 20:00...
شور شیرین دوشنبه 31 شهریور - ساعت 20:00...
ضد گلوله یکشنبه 30 شهریور - ساعت 20:00...
گلوگاه شیطان شنبه 29 شهریور - ساعت 20:00...
مسابقه رزم آوران 3 هفته دفاع مقدس هر شب 19:10...
هفت   هر شب - ساعت 00:10...
شناسنامه   هر شب  - ساعت 23:00...
نامه های شفاهی شنبه تا چهارشنبه - ساعت 09:05...

گروه ورزش

Previous Next
گزارش ورزشی   پخش زنده مسابقات فوتبال خارجی...
فوتبال برتر   پخش زنده مسابقات داخلی فوتبال...
ورزش شروعی دوباره   شنبه ها - ساعت 15:35...
صبح و نشاط هر هفته جمعه – ساعت 7:30...
توپ و تور   پخش مسابقات والیبال قهرمانی جهان ...
آسیا 3   ویژه برنامه بازیهای آسیایی اینچئون...
نود   دوشنبه ها - ساعت 22:30...

گروه اجتماعی

Previous Next
با اجازه   شنبه تا چهارشنبه ساعت 12:20...
ویتامین 3   شنبه تا چهارشنبه -ساعت 7:00...
روزگار ما   یکشنبه ها - ساعت 22:30...
بهونه   دوشنبه تا چهارشنبه ساعت 12:40...
گلبرگ هر هفته پنجشنبه - ساعت 13:40...

گروه معارف

زلال احکام شنبه و یکشنبه - ساعت 12:50...
سمت خدا   هر روز - ساعت 13:35...
بنای بندگی   هر هفته جمعه -ساعت 12:10...

گروه دانش و اقتصاد

سلامت باشید شنبه تا چهارشنبه - ساعت 10:00...
حذف و اضافه هر هفته پنجشنبه - ساعت  14:30...
به روز    جمعه ها - ساعت 13:35...

سایر برنامه ها

هفت روز   هر هفته جمعه -ساعت 12:40...
گلخانه پنجشنبه 3 مهر - ساعت 08:00...